Dzietrzniki grają w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

32. Finał WOŚP, pod hasłem Płuca po pandemii – gramy dla dzieci i dorosłych, w Zespole Szkół Samorządowych im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach to najważniejsze wydarzenie charytatywne, które w tej placówce odbyło się po raz pierwszy.

Podczas finału zorganizowano różnorodne atrakcje, takie jak: występy uczniów z terenu gminy Pątnów, zespołu folklorystycznego z Popowic, KGW z Kamionki, koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej ,,Ogniki”, prezentacja nowego wozu strażackiego przez OSP w Grębieniu, pokaz pierwszej pomocy oraz użycia defibrylatora AED przez MDP w Dzietrznikach oraz licytacje przedmiotów i voucherów. Wszystko po to, aby zebrać jak największą kwotę na zakup sprzętu medycznego dla dzieci i dorosłych. Podczas finału WOŚP uczniowie bardzo aktywnie zaangażowali się w pomoc i wsparcie dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują.
Dziękujemy społeczności lokalnej za tak liczny udział w akcji. Każdy może czuć się dumny z tego, że włączył się w pomoc potrzebującym i przyczynił się do polepszenia ich życia. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazanie tak wielkiego serca i przekazanie przedmiotów oraz voucherów na licytację.