Mikołajki w kinie

W tym roku uczniowie kl. V nieco inaczej obchodzili mikołajki. 6 grudnia pod opieką p. J. Duszyńskiej i p. A. Stasiak wybrali się do Kino-Teatru „Syrena” w Wieluniu, aby obejrzeć Krainę lodu II - jedną z najpiękniejszych animacji komputerowych ostatnich lat.

To wzruszająca opowieść o losach dwóch sióstr, Elsy i Anny oraz ich przyjaciół, którzy wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Przebojowość Anny, odwaga Elsy, poświęcenie Kristoffa i urok bałwanka Olafa porywają widzów w wir przygód, którym towarzyszy śmiech, wzruszenie i zachwyt. Piękne stroje, muzyka oraz niesamowita animacja sprawiają, że warto ten film obejrzeć. Następnie uczniowie udali się do Cukierni „Eden”, gdzie czekała już na nich pyszna pizza.

Tegoroczne mikołajki uważamy za bardzo udane, gdyż wycieczka do kina jest jednym z przyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Świetnie się bawiliśmy i miło spędziliśmy czas. Mamy nadzieję na następny taki wyjazd.