BIEG KOLORÓW TRAKTATEM ŚWIĘTEGO ROCHA W PĄTNOWIE

W niedzielę 22 maja 2022 roku ponad 40 uczniów naszej szkoły  wzięło udział w Biegu Kolorów Traktatem Świętego Rocha w Pątnowie pod opieką pani Marzeny Kalemba, pani Anny Michalskiej, wicedyrektor Anny Żarnowskiej i rodziców.

Impreza rozpoczęła się  na stadionie sportowym w Pątnowie o godz. 13.00  i połączona była z piknikiem. Koła gospodyń wiejskich zadbały o część kulinarną imprezy, a na dzieci czekały dmuchańce. O godzinie 14.00 rozpoczął się Bieg Kolorów dla dzieci szkolnych a o godzinie 16.00 wystartował bieg główny. Około stu zawodników z różnych zakątków Polski pobiegło 13-kilometrową trasą.

Oto wyniki  naszych uczniów  w Biegu Kolorów:

W kategorii Bieg Przedszkolaków:

II miejsce Rosalie Pikuła.

W kategorii klas 4-6:

II miejsce Eryk Kalemba,

III miejsce Zuzanna Kalemba.

W kategorii klas 7-8:

II miejsce Wiktor Panek.

Zwycięzcom gratulujemy.

Impreza bardzo podobała się dzieciom, wywołała wiele pozytywnych wrażeń i emocji.  Bogaty fotoreportaż z wydarzenia znajduje się na stronie Urzędu Gminy Pątnów. Zapraszamy do obejrzenia.

Opr. Marzena Kalemba