PROGRAM SZKOLNY KLUB SPORTOWY 2022 - PROJEKT FINANSOWANY PRZEZ MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI

Publiczna Szkoła Podstawowa w Dzietrznikach w styczniu  2022 roku zakwalifikowała się  do  szóstej edycji Programu Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą Szkolny Klub Sportowy. Zajęcia zgodnie z założeniami programu odbywały się dwa razy w tygodniu po 60 minut. Zostały  – podobnie jak w roku ubiegłym- utworzone dwie grupy uczestników: PERŁY SKS  (z przewagą liczebną dziewcząt ) i SPORTOWCY SKS  (grupa z  przewagą liczebną chłopców ). Zajęcia  rozpoczęły  się  w lutym 2022 roku. Łącznie uczestniczyło w nich 40 uczniów naszej placówki. Zajęcia w ramach programu prowadziła pani Marzena Kalemba. Na zakończenie roku szkolnego 2021/2022 uczestnicy otrzymali dyplomy za aktywny udział w zajęciach SKS, przygotowane i przysłane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Opr. Marzena Kalemba