Gminny Turniej Tenisa Stołowego

W poniedziałek 29 listopada 2017r. został rozegrany Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w Publicznej Szkole Podstawowej w ZSS im. Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach.

Był on skierowany do dzieci szkół podstawowych z terenu Gminy Pątnów. Do turnieju zgłosiło się 24 uczniów, którzy rywalizowali indywidualnie w 2 kategoriach z podziałem na dziewczęta i chłopców. Przedstawiciele poszczególnych szkół gromadzili punkty do klasyfikacji drużynowej. Dyrektor szkoły – pani Bożena Kiedos wręczyła zwycięzcom medale i dyplomy oraz puchary przedstawicielom szkół.

Obsługą sędziowską i oprawą muzyczną turnieju zajęli się starsi koledzy z gimnazjum: Dawid Gabas, Bartosz Surleta, Piotr Surleta, Bartosz Smugowski, Cezary Siwik i Patryk Stochmiałek.

Zawody odbyły się w duchu fair-play i nic nie zakłóciło ich przebiegu.

Wyniki rywalizacji:

Dziewczęta III – IV