Ogólnopolska akcja profilaktyczna

W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz pierwszy, a mamy nadzieję, że nie po raz  ostatni, bierze udział w Ogólnopolskiej akcji "IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ", której organizatorem jest fundacja DBAM O MÓJ Z@SIĘG. Cele kampanii to: przeciwdziałanie fonoholizmowi oraz e- uzależnieniom u dzieci, wzmacnianie więzi rodzinnych, rozwijanie kreatywności, zdolności językowych i uzdolnień plastycznych, kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia. Dzięki fundacji szkoła otrzyma 200 kartek świątecznych, na których nasi uczniowie napiszą życzenia świąteczne, a może coś namalują :) Kartki zostaną wysłane do dzieci z Domów Dziecka. My też możemy być św. Mikołajami :) Przy okazji zachęcamy wszystkich, aby w te święta spędzali wolny czas z bliskimi, nie z telefonami:)