Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w ZSS im Króla Władysława Jagiełły w Dzietrznikach

Uśmiechnięci, pełni energii i entuzjazmu 1 września przywitaliśmy nowy rok szkolny 2016/2017 w Zespole Szkół Samorządowych w Dzietrznikach.

Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta, w której uczestniczyli uczniowie, ich rodzice, dziadkowie  oraz nauczyciele. Następnie zgromadziliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie  po komendzie: „Baczność!” został wprowadzony sztandar szkoły oraz odśpiewany hymn państwowy. Pani Dyrektor Bożena Kiedos serdecznie powitała wszystkich obecnych. Życzyła sukcesów, motywacji i zapału do pracy w nowym roku szkolnym zarówno uczniom jak i nauczycielom. Podczas akademii przygotowanej przez uczniów klasy V uczciliśmy rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz  bohaterów, którzy stanęli w obronie naszej ojczyzny. Pojawiły się także radosne akcenty nawiązujące do minionych wakacji, m.in. wspomnienia niezapomnianych przeżyć, wędrówek… ale to już za nami. Teraz nowe plany, wyzwania i obowiązki. Na następne 10 miesięcy życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nauce i pamiętajmy, że szkoła to miejsce, gdzie liczy się przyjaźń, życzliwość, uczciwość i empatia.