Rowerem do Mileniówki

Korzystając z przywileju psiadania karty rowerowej uczniwie klasy IV i V w dniu  8 czerwca wyruszyli na swją pierwszą wyprawe rowerową.Wyluzowany

W piękny, słoneczny poranek wyruszyliśmy do Mileniówki. Na początek drogą prowadzącą przez wieś, gdzie uczniowie wykorzystali swoja wiedzę o znakach drogowych w praktyce. Póżniej jadąc drgą prowadzącą przez las podziwialiśmy piękno otaczającej przyrdy. Na miejscu w gospodarstwie agrturystycznym uczniowie spędzili czas grając w piłkę plażową, gry planszowe i korzystali z placu zabaw. Na koniec pobytu wsólmie zjedliśmy kiełbaski z gniska i ruszyliśmy w droge powrotną. Zmęczenia ale pełni wrażeń bezpiecznie dotarliśmy do szkoły.

Z pewnością nie jest nasza ostatnia wyprawa rowerowa. A może tak autobus szkolny zamienić na rower a naukę w budynku szkoły na plener?

Ciekawe co na to Pani Dyrektor?Zaskoczony